#Пам'ятаємо_Перемагаємо

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.

19:40 08.05.2023

«НІКОЛИ ЗНОВУ»

Щороку 8 травня Україна схиляє голови разом з усім цивілізованим світом за всіма невинними життями, знищеними Другою світовою війною. У цей день Україна каже: «НІКОЛИ ЗНОВУ». 08 травня 2023 року у Горобіївському НВК була проведена тематична лінійка

19:35 08.05.2023

День пам'яті та примирення у Кривошиїнському НВК

08 травня2023 року у Кривошиїнському НВК провели День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

19:27 08.05.2023

Учнівська ліга «Здорова Україна»

06 травня 2023 року на базі Сквирської ДЮСШ імені Воропая П.М. відбувся етап «Перша ліга» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

13:29 08.05.2023

Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" у Шамраївському НВК

Ось і завершився третій тиждень «Цінуй» участі в поєкті «Розуміючи мир» Учні 5 класу Шамраївського НВК разом із практичним психологом Севериненко Т.І. протягом тижня вимірювали значення, що стосуються важливого або цінного. Протягом тижня діти виконували цікаві та різноманітні вправи. Виконуючи вправу « Зупинитися – Почати – Продовжувати» учні вчилися культивувати цінності. Вимірювали, які життєві цінності важливі та методом прополення визначали, які з них є найважливішими для їхнього життя – вправа «Анкета – Життєві цінності». Об’єднавшись діти складали «Формулу Щастя» , відповідаючи на питання «Що потрібно для Щастя?».

14:36 05.05.2023

Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" у Шамраївському НВК

Завершився третій тиждень «Цінуй» проекту «Розуміючи мир». Учні 4 класу Шамраївського НВК разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Ліщенко-Гребінник А.О. розпочали 3 тиждень із перевірки розуміння дітьми значення слова «цінності». Цінності – це важливі або цінні якості, характеристики життя або культурні традиції. Вони створюють лінзу, щоб побачити життя таким, яким воно є АБО оцінити варіанти.

13:54 05.05.2023

Всеукраїнський проєкт #Flowers4School

Сквирський ЗЗСО №3 став учасником благодійного проєкту Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Цибулини весняних квітів були турботливо висаджені у грудні на  патріотичну клумбу. І сьогодні весняні квіти милують око на шкільному подвір'ї. Нехай земля посміхається квітами, нехай квіти лікують наші душі. Дякуємо Богу і ЗСУ. Все буде Україна

13:52 05.05.2023