Фоточеленджі "Мій улюбленець найкращий"

До Всесвітнього дня тварин ( World Animal Day), спрямованого на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту, що відзначається 4 жовтня, учні Сквирського академічного ліцею брали участь у фоточеленджі "Мій улюбленець найкращий".

12:01 02.11.2023

"Фіточаї для ЗСУ"

05 жовтня 2023 року стартував проект учнів 4 класу Горобіївського НВК "Фіточаї для ЗСУ". Діти разом з батьками сушили лікарські трави, писали склад чаю і його користь.

11:31 02.11.2023

"Тварини наші друзі"

У Всесвітній день захисту тварин учні 4 класу Шамраївського НВК (класний керівник Щипська В.С.) провели виховну годину "Тварини наші друзі".

11:28 02.11.2023

"Права дитини в Україні"

06 жовтня 2023 року практичний психолог Кичан Юлія Юріївна, провела профілактичну роботу з початковими класами Дулицької філії " Права дитини в Україні" . Діти переглянули цікавий мультик, в якому розповідалося про права і обов'язки дітей в Україні. На прикладі казок дізналися про порушення прав КОЛОБКА, ГИДКОГО КАЧЕНЯТИ ТА ПОПЕЛЮШКИ. Вияснили, що смачненьке це не забаганка, а дитяче право на здорове харчування) Дякую всім діткам за активну участь і цікаві відповіді. Бажаю, щоб ваші права ніколи не порушувалися, а обов'язки були лише в радість!

11:22 02.11.2023

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. З нагоди цього дня вчитель 3 класу Шамраївського НВК  Ярошенко Н. Г. провела класну годину. Метою заходу стало привернення уваги дітей до тварин та їхнього добробуту. Учні з відео дізнались про історію виникнення свята. Мали зрозуміти, що від них залежить турбота, доброта до тварин. Недарма їх називають меншими братами людини.

11:16 02.11.2023

Тренувальна евакуація з відпрацювання дій при виникненні надзвичайних ситуацій

05 жовтня 2023 року в Горобіївському НВК для учасників освітнього процесу відбулося практичне заняття - тренувальна евакуація з відпрацювання дій при виникненні надзвичайних ситуацій, зокрема при отриманні сповіщення про замінування будівлі закладу освіти

11:14 02.11.2023

Всесвітній день захисту тварин

04 жовтня 2023 року до Всесвітнього дня захисту тварин з першокласниками ліцею "Перспектива" проведено годину спілкування в ході якої вихованці були учасниками пізнавальної вікторини, взяли участь у грі "Зрозумій тварину" та презентували своїх домашніх улюбленців.

09:58 02.11.2023

Гра-презентація "Шукаю друга"

До Міжнародного Дня захисту тварин, у 3-В класі Сквирського академічного ліцею було проведено гру-перезентацію «Шукаю друга» Під час заходу діти ознайомилися з історією Дня захисту тварин, розвивали почуття відповідальності за братів наших менших, виховували гуманне ставлення, повагу та захист прав тварин на вільне життя, прагнення допомагати безпритульним тваринам.

14:56 01.11.2023

Заняття " Моя домашня тварина"

04 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день захисту тварин — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

14:47 01.11.2023

День захисників та захисниць України

02 жовтня 2023 року у Сквирському НВК учасники військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура" ) рій "Характерники" організували та провели захід до Дня захисників та захисниць. Джури ознайомили учнів 7 - 11класів з історією, традиціями та звичаями сучасного державного свята – Дня захисників та захисниць України.

12:54 01.11.2023