#Працюємо_творчо_та_креативно

Дата: 16.12.2023 20:22

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти з учнівською молоддю, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти. На розгляд журі було подано 41 роботу від педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області. Щиро вітаємо Гайдучок Олександру, керівника гуртка «Природа рідного краю» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, яка посіла почесне ІІ місце у номінації «Проекти, сценарії масових заходів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»