Спільна онлайн нарада відповідальних за проведення етапів обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна", "Шкільні ігри"

Дата: 16.12.2023 19:47

12 грудня 2023 року відбулася спільна онлайн нарада відповідальних за проведення етапів обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна", "Шкільні ігри". Участь у нараді взяли директори закладів освіти ,заступники директорів з виховної роботи, вчителі фізичної культури. Нараду провела Світлана Риченко, начальниця відділу освіти. Про особливості проведення етапів ігор вчителям розповіли Любов Котяй, директор ЦПРПП, Олена Шевчун, вчитель фізичної культури Сквирського академічного ліцею №2, Світлана Тутберідзе, вчитель початкових класів Сквирського академічного ліцею №2.