День різдвяного светра

Дата: 16.12.2023 15:27

13 грудня - День різдвяного светра. По всьому світу щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, надати більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися.

Кожного року у грудні, як дітям, так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра. Це тематична подія, коли люди вирішують носити веселі та незвичайні різдвяні светри, часто прикрашені яскравими малюнками, вишивкою або навіть світлодіодами. Це стало популярним явищем, яке об'єднує людей веселим способом відзначити святкування Різдва.

Сьогодні з учнями 3-А класу Сквирського академічного ліцею було проведено тематичний захід, де діти ознайомилися з виникненням свята різдвяних светрів. Також учні спробували себе в ролі дизайнера, створювали нові моделі светрів.