Ляльковий театр у формуванні розвитку дитини

Дата: 12.04.2021 09:00

9 квітня 2021 року відбувся перегляд лялькової вистави «Солом’яний бичок», яку підготувала для малят ІІ молодшої групи «Ягідка» музичний керівник Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Ковезюк Т.М. за допомогою колег, музичних керівників  Каленюк С.Г. та Пилатівської-Іваніни М.М.

Дошкільники дуже швидко піддаються емоційному впливу, тому вони   активно увійшли  в дію, відгадували назви знайомих казок, їх героїв, відповідали на питання.

Вистава  допомогла визначити ставлення дітей до події,  діючих осіб та їх вчинків, викликала бажання наслідувати позитивних героїв.  Вихованці отримали гарний  настрій та багато позитивних емоцій, мали можливість насолодитися чудовою українською мелодією,  яка звучала під час усього дійства.

Ляльковий театр завжди привертає пильну увагу дошкільнят. Він доставляє малятам багато радості, приваблює своєю яскравістю, мальовничістю, динамікою, допомагає дітям легше, яскравіше і правильніше зрозуміти зміст літературних творів, впливає на розвиток художнього смаку та естетичного виховання.