Відбулося заняття в школі педагогічної майстерності

16 березня 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності Марценківської Ірини Анатоліївни, методиста-вихователя, вихователя-логопеда вищої категорії Сквирського ЗДО №2 «Малятко» на тему «Диференціальна діагностика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку» у онлайн режимі.

14:41 16.03.2021

«Ой Масляна, Масляна, яка ж ти ладненька»

Масляна або Масляниця– традиційне, веселе українське свято, яке дійшло до нас із часів язичництва Київської русі. Воно відзначається протягом тижня перед Великим постом. Це свято символізує проводи красуні-зими та зустріч яскравої, теплої весни.

09:05 15.03.2021

Відбувся майстер-клас Каленюк Світлани Григорівни

11 березня 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер-клас Каленюк Світлани Григорівни, музичного керівника Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» у онлайн режимі.

16:08 11.03.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

10 березня 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося перше заняття інтерактивної школи сучасного керівника на тему «Основи формування стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти» для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади.

14:23 10.03.2021