Новини

11 лютого 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайновий інформаційний кейс «Про підготовку до І (ОТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021н.р.» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників роїв закладів загальної середньої освіти.

16:38 11.02.2021

Відбувся онлайн-семінар

09 лютого 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн-семінар для вчителів початкових класів «Методика проведення ранкових зустрічей у Новій українській школі».

17:03 09.02.2021

День безпечного інтернету (Safer Internet Day)

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні та учителі Сквирської ЗОШ №3 долучились до відзначення цього дня.

15:24 09.02.2021

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

14:36 09.02.2021

Формування математичних уявлень дошкільників

09.02.2021 вихователь старшої групи ЗДО №5 «Калинка» Ходаківська Людмила Анатоліївна  провела  заняття з математики яке  проходило  у ігровій,цікавій і захоплюючій формі.

13:10 09.02.2021

Проведено заключне засідання обласної педагогічної студії

8 лютого 2021 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено заключне засідання обласної педагогічної студії  «Психолого-педагогічна організація партнерської взаємодії  закладу освіти і батьків»  ( керівники: Плівачук Катерина Володимирівна, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, Сич Василь Михайлович, директор  Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Петра Тисьменецького  Сквирської міської ради, кандидат психологічних наук, доцент.

16:01 08.02.2021