Шановні колеги!

Дата: 19.04.2021 09:49

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському симпозіумі-практикумі «Розвиток особистісного потенціалу учнівської молоді як чинник її соціального зростання», що відбудеться 26 травня 2021 року згідно плану заходів Національної академії педагогічних наук України на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»(м. Біла Церква).

Національна академія педагогічних наук України

Інститут проблем виховання НАПН України

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради

«Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

Шановні колеги!

Мета конференції – обговорення та пошук шляхів розвитку особистісного потенціалу учнівської молоді в закладах освіти. З’ясування ефективних форм, методів, технологій виховної роботи, спрямованої на соціальне зростання молоді. Сприяння популяризації наукових здобутків юних дослідників.

Напрями конференції:

Секція 1. Розвиток потенціалу учнівської молоді в сфері громадської та національно-патріотичної діяльності.

Секція 2. Розвиток потенціалу учнівської молоді в сфері культури (художньо-естетичної, фізичної, екологічної, технічної, сімейної).

Секція 3. Розвиток потенціалу учнівської молоді шляхом залучення її до науково-дослідницької роботи.

До участі в конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти і здобувачі, працівники наукових лабораторій, керівники освітніх установ і закладів освіти, педагогічні працівники, учнічлени МАН України тощо.

За результатами симпозіуму-практикуму буде підготовлено електронний збірник матеріалів.

Приймаються матеріали, в яких здійснюється теоретичне обґрунтування певних аспектів розвитку особистісного потенціалу учнівської молоді, методичні рекомендації, короткі описи заходів соціально-виховного характеру, стислі виклади науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Вимоги до оформлення матеріалів:

мова – українська; матеріали конференції мають бути набрані у текстовому редакторі Microsoft Word; текст на аркушах паперу А-4, шрифт Times New Roman, поля: зліва – 30 мм; праворуч – 10 мм, зверху, знизу – 20 мм;

– назва статті – великими літерами (напівжирним), вирівнювання по центру;

– через два інтервали – ініціали та прізвище автора (авторів) маленькими літерами (напівжирним, курсивом), вирівнювання по центру;

– через два інтервали – текст статті українською мовою, розмір 14, інтервал 1,5, вирівнювання по ширині; посилання в тексті супроводжуються цифрами у квадратних дужках із позначенням номера цитованого видання в списку використаних джерел і через кому – сторінки: [1, с. 15]; розмір абзацу – 1,25 мм.

– через два інтервали – список використаних джерел в алфавітному порядку, розмір – 12, через один інтервал.

Обсяг поданих матеріалів – 3-4 сторінки комп’ютерного тексту.

Список використаних джерел повинен бути оформлений згідно з ДСТУ 8302:2015.

Участь у симпозіумі-практикумі є безоплатною.

Календар симпозіуму-практикуму:

До 14 травня 2020 року надіслати заявку учасника на E-mail: ekaterinaplivachuk@ukr.net або vshakhrai@ukr.net

до 20 травня 2020 року (включно) надіслати тези доповіді на E-mail: ekaterinaplivachuk@ukr.net або vshakhrai@ukr.net

Контактні особи:

Катерина Плівачук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук, доцент, тел. моб.  +380 67 288 39 58

Валентина Шахрай, завідувач лабораторії інституційного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент, тел. моб.  +380 97 7835429

Заявка на участь у симпозіумі-практикумі

Прізвище, ім’я, по батькові

Науковий ступінь

Вчене звання

Організація

Назва секції