Навчальні заняття з надання першої домедичної допомоги

28 березня у відділі освіти Сквирської міської ради було проведено навчальні заняття з надання першої домедичної допомоги під час травмування людей. Корисні поради та чіткі рекомендації, як діяти в надзвичайних умовах надав лікар-хірург Віталій Орел. Щира йому подяка. Подібні навчання буде проведено й на базі закладів освіти.

10:40 01.03.2022

Оголошення

Відділ освіти Сквирської міської ради створює на період введення військового стану Центр соціально-психологічної допомоги дітям.

10:37 01.03.2022

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. З цією метою у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості проведено мовознавчий челендж «Магія рідного слова» для вихованців гуртків закладу.

10:18 22.02.2022

День Єднання

16 лютого в Україні вперше відзначають День Єднання.

09:26 17.02.2022

Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя

15 лютого 2022 року, в день вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 33 річниці виведення військ з Афганістану, в Пустоварівському НВК для старшокласників та старшокласниць був проведений урок мужності «Афганістан. Завжди пам’ятаємо» й організовано зустріч із односельцями, воїнами-афганцями Коваленком Юрієм, Верзуном Павлом, Кушніром Юрієм та учасником бойових дій на території Чехословаччини – Вовкотрубом Олександром.

16:48 16.02.2022

День святого Валентина у Пустоварівському НВК

14 лютого 2022 року лідерами учнівського самоврядування Пустоварівського НВК проведено ряд заходів до Дня святого Валентина, а саме: коло думок «Кохання – це вчинки», конкурс на кращу валентинку, розважальна програма «Кохання – два вірні крила».

16:46 15.02.2022