Новини

Проведено засідання колегії відділу освіти Сквирської міської ради нараду з керівниками закладів освіти

10 лютого 2022 року проведено засідання колегії відділу освіти Сквирської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Олександра Заболотного. Участь у колегії взяла міська голова Валентина Левіцька. Було розглянуто питання охоплення учнів гуртковою роботою та навчально-виховного процесу в закладах позашкільної роботи; про підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та стану виконання Програми розвитку системи освіти Сквирської територіальної громади на 2021-2024 роки. З усіх цих питань було прийнято низку рішень.

16:39 10.02.2022

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юні екскурсоводи» Дарину Майорко

З метою громадянського та патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”, 07 лютого в онлайн-студії КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” відбулася зустріч організаторів, журі та учасників обласного конкурсу “Юні екскурсоводи” – 2021/2022. Під час заходу підбито підсумки конкурсу та оголошено його результати (Наказ КЗ КОР “ЦТДЮК” від 07.02.2022 № 11).

09:09 10.02.2022

Ми вами пишаємося!

Вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

09:02 10.02.2022

Учителі Сквирщини - спікери всеукраїнських заходів

04 лютого 2022 року Олександр Заболотний, учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею, заслужений учитель України, автор багатьох підручників і посібників з української мови та літератури, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», та Іванна Ярмульська, учителька української мови та літератури Сквирського академічного ліцею, провели вебінар на тему «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках української літератури в НУШ», організований національної освітньою платформою «Всеосвіта».

11:16 07.02.2022

Увага! Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція»

Вітаємо Плевачук Олександру, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), та Герегу Діану, вихованку народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» (керівник Олександр Парфенюк), вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція».

10:02 04.02.2022

Обласний еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони з 31 січня по 04 лютого 2022 року проходить обласний еко-челендж  «Зроби годівничку – врятуй пташину!».

11:34 03.02.2022

Галерея творчості

З 01 лютого 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості в рамках проекту «Вернісаж дитячих талантів тобі, Київщино!» проходить виставка персональних робіт «Галерея творчості» вихованців гуртків образотворчого мистецтва та народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті».

09:09 03.02.2022

Ми вами пишаємося!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

13:17 02.02.2022