Челендж добрих справ у Рудянському ЗДО « Сонечко»

Дата: 17.02.2022 09:16

Дітей треба змалку привчати робити добрі справи та піклуватися про природу.  Взимку, наприклад, варто подбати про пташок та змайструвати для них годівнички.

Годівнички у нашому саду  висять щорічно. Діти підгодовують пташок.

Попри розповсюджену думку, що зимувати залишаються тільки горобці та синички, є багато інших пташок, які потребують допомоги в морозні дні. Раціон пернатих суттєво відрізняється залежно від виду, але є універсальний корм, який полюбляють всі пташки. Тому діти старшої групи  раз із вихователями вирішили підтримати челендж добрих справ! Нагодуй пташку печивом.

Годівнички  можна зробити  без жодного матеріалу. Як? Легко. Для цього потрібно розтопити желатин, додати до нього суміш з горішків, насіння соняшника, пшениці та ретельно перемішати, щоб всі сухі компоненти добре просочилися розчином желатину, і у цікаві форми виклали суміш з їжею для птахів. Нетрадиційне печиво  розвішуємо в саду – задоволення  для птахів та дітей