Акція "Сад Перемоги" у Рогізнянській початковій школі

28-29 квітня були закладені яблуневі алеї Саду Перемоги на території Рогізнянської початкової школи . Дерева садили всі учні школи, з них 16 діток, які тимчасово навчаються і проживають в Рогізні, які залишили свої домівки в Бучанському, Броварському районах, містах Гостомель та Київ. Допомагали школярам їх рідні, всі працівники школи. Висловлюємо подяку Леоніду Центило, директору ТОВ "Агрофірми" Колос" за саджанці яблунь для шкільного саду.

14:25 29.04.2022

Онлайн-зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація»

28 квітня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн – зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

12:33 29.04.2022

Світле свято Великодня

26 квітня 2022 року учні, вихованці та працівники закладів загальної середньої освіти міста Сквира, Сквирського ЦДЮТ, Сквирського ІРЦ взяли участь у акціях «Прикрась Великоднє дерево», «Напиши лист-побажання солдату України», які були організовані Сквирською міської радою.

13:01 27.04.2022

#великденьнакиївщині2022

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір. «Великодній віночок», колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

13:13 22.04.2022

#великденьнакиївщині2022

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір. «Великодня композиція», Прохацька Анна, 12 років, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

13:11 22.04.2022

#великденьнакиївщині2022

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір. «Великодній зайчик», Мартиненко Світлана, 15 років, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

13:09 22.04.2022

Великодні подарунки

Напередодні Великодня педагоги та обслуговуючий персонал закладів освіти Сквирщини долучилися до акції, організованої за сприяння Сквирської міської ради, і випекли святкові паски для українських захисників, вимушених переселенців та малозабезпечених родин.

09:48 22.04.2022

21 квітня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн – зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

09:25 22.04.2022