ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 22.02.2022 10:18

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. З цією метою у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості проведено мовознавчий челендж «Магія рідного слова» для вихованців гуртків закладу.

До челенджу долучилися вихованці народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» (керівник Олександр Парфенюк), народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), гуртка «Основи художньої майстерності» (керівник Марина Нешпор), гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Оксана Дубініна), гуртка «Природа рідного краю» (керівник Олена Плівачук), гуртка «Школа успіху» (керівник Любов Котяй), гуртка «Основи учнівського самоврядування» (керівник Галина Ніфоровська). Діти читали поезію Ю.Косинської, Л.Забашти, В.Гринько, Т.Г.Шевченка, І.Січовика, Л.Глібова, С.Жупаніна, А.Чубач, М.Пироженка.

По завершенню діти отримали сертифікати про участь у даному заході.