Дата: 01.03.2022 10:37

Відділ освіти Сквирської міської ради створює на період введення військового стану Центр соціально-психологічної допомоги дітям.

Центр надає першу психологічну допомогу при шокових та кризових станах для дітей та дорослих; здійснює психологічний супровід дітей в період військового конфлікту; проводить роботу для подолання наслідків психологічної травми в дитини у період введення військового стану.

Напрями допомоги:

• психологічна підтримка дітей;
  • тренінги з надання першої домедичної допомоги (для старшокласників за окремим графіком);
  • допомога батькам щодо особливостей спілкування з дитиною в надзвичайних ситуаціях;
  • заняття з дітьми для зняття напруги, аутогенні тренування.

Запрошуємо батьків або осіб що їх заміняють прийти до Центру разом з дитиною за потреби.

Центр працює з 10:00 до 15:00 щоденно у Сквирському інклюзивно-ресурсному центрі за адресою м. Сквира, вул. Соборна, 32 (приміщення Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»).

Цілодобово Центр працює в телефонному режимі за номером 0973005791.

Телефон для довідок та консультування: 0973005791