Новини

Наказ від 30 березня 2022 року № 39 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану"

Наказ від 30 березня 2022 року № 39 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти  та освітнього процесу в умовах  воєнного стану"

11:48 04.04.2022

Про зустрічі класних керівників з учнівською спільнотою під час війни

“Саме зараз наше завдання – допомогти дітям повернути, створити хоч невеликий простір безпеки. Багато хто з них досі перебувають у стані шоку. Ми не можемо припустити, що стане тригером для травматичних реакцій, тому наші уважність, емпатійність, почуття такту та відчуття опори дуже важливі”, – каже психологиня Світлана Ройз.

13:20 25.03.2022

У Сквирській територіальній громаді організовано дистанційне навчання

З 14 березня 2022 року в закладах загальної середньої освіти Сквирської міської ради для учнів 1-11 класів відновлено дистанційне навчання. Просимо батьків спонукати дітей до навчання, зокрема і тих, які тимчасово перебувають за межами громади.

12:46 14.03.2022