Вітаємо переможців Міжнародного екологічного конкурсу «Образ природи»

Дата: 05.09.2022 15:50

З  метою поповнення знань дітей про рослинний та тваринний світ, формування основ екологічної культури та мислення, розвитку спостережливості, образної пам’яті, уваги, кмітливості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Міжнародний екологічний конкурс «Образ природи».

На підставі висновків журі конкурсу переможцями та призерами стали

у номінації «Спостереження за природою крізь віконце» -вітраж):

І місце - Нестерук Аріна, вихованка народного колективу гуртка «Різьблення по дереву»,керівник Олександр Парфенюк;

у номінації «Екологічна сумка з мотивами природи»:

І місце – Свердлик Поліна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті», керівник Ігор Кучанський;

ІІІ місце – Мазур Поліна, вихованка гуртка «Валяння вовни», керівник Наталія Яцюк;

у номінації «Один день з життя природи»/ еко-реклама:

ІІ місце - Перетятко Маргарита, вихованка гуртка «Основи художнього мистецтва», керівник Марина Нешпор.

Вітаємо наших вихованців та їх керівників з перемогою, бажаємо їм нових творчих ідей та досягнень!