День юного винахідника

12 січня 2023 року юні науковці Сквирщини презентували свої наукові проекти, які підготували на гуртках «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

09:24 13.01.2023

Майстер-клас "Формування у дошкільників нових моделей поведінки, стилю життя відповідно до парціальної програми «Дошкільнятам- освіта для сталого розвитку»

12 січня 2023 року відбувся майстер-клас Луценко Ольги Анатоліївни, директора, Чернеги Наталії Сергіївни, Бусол Лесі Петрівни, вихователів Сквирського ЗДО (ясел-садка) комбінованого типу № 1 «Світанок» з теми «Формування у дошкільників нових моделей поведінки, стилю життя відповідно до парціальної програми «Дошкільнятам- освіта для сталого розвитку».

09:19 13.01.2023

«Єдиний урок з безпеки»

12 січня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ проведено «Єдиний урок з безпеки» зі здобувачами освіти Сквирського закладу середньої освіти № 3 ім.П.Тисьменецького.

13:26 12.01.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Вітаємо Гальчинську Алісу, вихованку вокальної студії «Сузір’я» (керівник Людмила Корзун), яка посіла ІІ місце в фестивалі колядок «Київщина колядує» у рамках обласного новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині».

12:09 12.01.2023

Тематична педрада "Формувальне та інші види оцінювання та самооцінювання здобувачів освіти в НУШ. Основні техніки та інструменти"

10 січня 2023 року в Сквирському ЗЗСО №1 ім.М. Ольшевського відбулася тематична педрада "Формувальне та інші види оцінювання та самооцінювання здобувачів освіти в НУШ. Основні техніки та інструменти".

11:57 12.01.2023

Школа - територія безпеки

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і оберігати - святий обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді в нас буде гідна зміна - сильна і красива.

11:38 12.01.2023