«Соборність у наших серцях: від минулого до сьогодення»

20 січня 2023 року учні Рудянської філії ознайомилися з матеріалами історично-документальної виставки «Соборність у наших серцях: від минулого до сьогодення», представлену в  сільській бібліотеці - філії. Проведено години спілкування "Україна соборна. Разом до перемоги!". Ланцюг єднання створили учні 4 класу.

11:41 20.01.2023

У новому році нові добрі справи

13 січня 2023 року джури рою Варта Горобіївського НВК Ліля Сидорчук, Вероніка Шпачук та Марія Яківчук зініціювали акцію «Щедруй для захисників». Жителі села активно долучилися до збору коштів дітьми. Таким чином всі разом зібрали 6 тисяч гривень і передали волонтерам Тетяні Коцюк та Вікторії Наумчук для потреб ЗСУ. Дякуємо всім небайдужим. Разом ми сила!

14:52 19.01.2023

Тренінг з надання першої домедичної допомоги

14 січня 2023 року  інструктором Сквирської районної організації Червоного Хреста України Оленою проведено 6-годинний тренінг з надання першої домедичної допомоги для педагогів Сквирського академічного ліцею ІТ ''Перспектива''. Учасники старанно відпрацювали алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, коли є постраждалі. По завершенню тренінгу 37 учасників отримали сертифікат міжнародного зразка.

12:19 19.01.2023

"Єдиний урок з безпеки"

18 січня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ проведено «Єдиний урок з безпеки» зі здобувачами освіти Горобіївського навчально-виховного комплексу Сквирської МТГ.

12:13 19.01.2023