"Нехай нерозмежованою залишиться навіки"

З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму та гідності за свою державу учні 8 класу Буківського НВК та класний керівник Миколайчук Ольга Миколаївна підготували виховний захід "Нехай нерозмежованою залишиться навіки". Провели вікторину "Як я знаю Україну?"

16:07 23.01.2023

"Зроби годівничку - це зовсім не важко"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Зроби годівничку - це зовсім не важко"? Ковтун Ірина, 8 років, учениця 3 класу Сквирського навчально-виховного комплексу "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 - заклад дошкільної освіти", учасниця обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

16:04 23.01.2023

"Допоможемо тобі, пташко!"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Допоможемо тобі, пташко!", Барильченко Ілля, 9 років, учень 3 класу Сквирського навчально-виховного комплексу "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 - заклад дошкільної освіти", учасник обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

15:57 23.01.2023

"Треба птахам допомагати в люту зиму виживати"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Треба птахам допомагати в люту зиму виживати", Буділовський Іван, 11 років, вихованець гуртка "Біологія рослин" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учасник обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

15:49 23.01.2023

"Я ладнаю годівничку для горобчика й синички"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Я ладнаю годівничку для горобчика й синички". Маліневський Назар, 11 років, учень 5 класу, джура рою "Хвацькі бджоли" Сквирського навчально-виховного комплексу "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 - заклад дошкільної освіти", учасник обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

15:46 23.01.2023

"Допомагаємо птахам взимку!"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Допомагаємо птахам взимку!". Годівничка "Символ року", Попільнюк Іван, 14 років, вихованець судномодельного гуртка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учасник обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

11:32 23.01.2023

"Соборна Україна – вільна та незалежна"

20 січня 2023 року у Сквирському НВК "ЗЗСО I-III ступенів №5 - ЗДО" класний керівник 6 класу, Тибулевич Аліна Станіславівна провела виховний захід "Соборна Україна – вільна та незалежна" приурочений Дню Соборності України.

18:59 22.01.2023

З Днем Соборності України!

20 січня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" до Дня Соборності України активісти учнівського самоврядування Дарина Микульська та Прохацька Анна провели у 8 класі інформаційну хвилинку. Також учнівське самоврядування ліцею підготувало відеоролик "З Днем Соборності України!"

18:50 22.01.2023

Тренінг з надання першої домедичної допомоги

21 січня 2023 року інструктором Сквирської районної організації Червоного Хреста України Оленою проведено 6-годинний тренінг з першої допомоги для колективу Сквирського дитячого садка №2 ''Малятко''. Всі учасники відпрацьовували техніки та здобували навички. В кінці тренінгу 22 учасників отримали сертифікат міжнародного зразка.

18:46 22.01.2023