"Активна платформа: 5 рівнів лідерства"

26 січня 2023 року на платформі Zoom відбувся лідерський хаб обласної ради дітей Київщини «Активна платформа: 5 рівнів лідерства». У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування Сквирського ЦДЮТ.

19:41 27.01.2023

Профорієнтація

26 січня 2023 року у Буківському НВК відбулася профорієнтаційна зустріч з Гаркушою Богданом Олеговичем, старшим інструктором- сержантом першого відділу Білоцерківського РТЦК та СП. Учні дізналися про вищі військові навчальні заклади та професії яких там навчають.

19:37 27.01.2023

Навчання для дітей "Протимінна безпека"

25 січня 2023 року в Горобіївському НВК для дошкільнят, учнів 1-11 класів була організована зустріч з представниками національної поліції. Працівники вибухотехнічної служби ГУ Національної поліції України в Київській області для дітей провели навчання "Протимінна безпека", а також бесіду про правила поведінки з незнайомими, вибухонебезпечними предметами. Особливо всім запам'яталася практична частина зустрічі. У дітей було багато запитань з даної теми. Представники поліції подарували школі корисні навчальні матеріали для класу безпеки.

21:17 25.01.2023

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!"

Вже традиційно, до Дня Соборності України та вшановуючи творчість Великого Кобзаря, Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбиває підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!".

19:45 25.01.2023

Технологія публічного виступу

25 січня 2023 року у Сквирському Центрі творчості відбулися тренінгові заняття «Технологія публічного виступу» для переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

16:49 25.01.2023

Патріотичний інтенсив «Джура як життя»

25 січня 2023 року на базі Сквирського ЦПРПП відбулася настановча сесія в рамках патріотичного інтенсиву «Джура як життя» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, відповідальних за підготовку роїв до участі у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»  («Джура»). Захід відбувся в онлайн форматі.

14:08 25.01.2023

"Зроби годівничку й нагодуй синичку!"

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2023 "Зроби годівничку й нагодуй синичку!", Швень Валерія, 13 років, вихованка гуртка "Юні охоронці природи" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учасник обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину"

08:31 25.01.2023