Тренінгове заняття для юних манівців

05 січня 2023 року відбулося тренінгове заняття із підготовки вихованців гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості для участі в І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

01:01 06.01.2023

Освітня студія «Ментальне здоров’я. Профілактика емоційного вигорання»

05 січня 2023 року центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано відеоконсультація на тему «Ментальне здоров’я. Профілактика емоційного вигорання» для педагогічних працівників громади.

00:55 06.01.2023

Вебінар «Виховний процес та класне керівництво в умовах воєнного стану»

04 січня 2023 року проведено вебінар «Виховний процес та класне керівництво в умовах воєнного стану» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників.

00:16 06.01.2023

Мінілекція "Як організувати дистанційне навчання і залишитися здоровим"

05 січня 2023 року відбулася мінілекція "Як організувати дистанційне навчання і залишитися здоровим", яку підготувала та провела Фальчук Дарія, вихованка гуртка "Основи науково-дослідницької діяльності" Сквирського Центру творчості. Учениця розробила пам'ятку «Здоров’я – найдорожчий скарб» та ознайомила з нею присутніх.

23:29 05.01.2023

Освітня студія «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії та громадянської освіти в системі роботи вчителя громадянської та історичної галузі»

04 січня 2023 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася освітня студія «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії та громадянської освіти в системі роботи вчителя громадянської та історичної галузі» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі. Експертом заходу стала Леся Хвиль, вчитель історії Горобіївського НВК.

23:19 05.01.2023

Читаємо разом та підтримуємо наших захисників!

В такий важкий для українців час читання книг є одним із засобів заспокоїння хвилювання, пам'яті та підтримки наших воїнів. За ініціативою Прохацької Софії учні 8 та 10 класів Сквирського академічно ліцею "Перспектива" вирішили створити відео, в якому розповідають про улюблені книги періоду російсько-української війни ХХІ століття. Читаємо разом та підтримуємо наших захисників!

23:14 05.01.2023

Кінотренінг для старшокласників

04 січня 2023 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся кінотренінг для старшокласників.

23:12 05.01.2023