Новини

Українським державним центром позашкільної освіти підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України, проведеного у форматі онлайн.

18:48 11.01.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно Підведено підсумки Всеукраїнського дистанційного конкурсу-дивертисменту «Новорічні дива в Україні». Тема конкурсу – «Святкуємо Новий рік». Хочеться подякувати організаторам конкурсу, які проживаючи у місті Херсоні, у такий непростий для нашої країни час підтримують та дають можливість розвиватися талановитій молоді.

20:45 10.01.2023

Освітня студія «Соціально-педагогічна підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти»

05 січня 2023 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників для соціальних педагогів, асистентів вчителів, класних керівників інклюзивних класів проведено освітню студію «Соціально-педагогічна підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти».

13:33 06.01.2023