Олімпійський тиждень

З метою популяризації здорового способу життя та формування у дітей і молоді стійкої мотивації до здорового способу життя з 7 по 15 вересня 2017 року в навчальних закладах Сквирського району будуть проведені спортивні заходи «Олімпійський тиждень» та «Олімпійський урок».

10:53 20.08.2017

Цікава екскурсія рідним краєм

З 2 по 11 серпня 2017 року вихованці туристських гуртків Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кротович Є.В.) здійснили екскурсію до Шацького національного природного парку. Протягом 10 днів діти відпочивали на березі озера Світязь, відвідали Клеванський замок та Петропавлівський монастир.

17:13 14.08.2017

Веселі та пізнавальні канікули вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія»

З 30 липня по 07 серпня 2017 року стартував новий проект для вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» - виїзний табір, який базувався на трьох принципах: духовному, інтелектуальному, фізичному.

11:12 12.08.2017

Пришкільний оздоровчий табір «Росич-2017» попрощався з дітлахами до наступного року

Наприкінці липня відбулося урочисте закриття четвертої зміни дитячого оздоровчого табору «Росич-2017», який організовано відділом освіти Сквирської райдержадміністрації на базі Чубинецького НВК.

17:36 04.08.2017

Робінзонада

27 липня 2017 року в таборі «Росич» пройшла захоплююча гра «Робінзонада», яку проводили виховник 4 рою Дячук О.Г. та заступник директора  Гальчинський А.І. Діти пройшли шляхом перешкод, показали майстерність із орієнтування за компасом, змагались у вправності із розшифрування топографічних знаків та знанні карти Євросоюзу, України, своєї області. На завершення показали свою обізнаність у визначенні та використанні лікарських рослин.

11:13 28.07.2017

Літні розваги у садку

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівниківСквирського ДНЗ №5 «Калинка» літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще - дізналися багато нового.

11:24 23.07.2017

Літня пора - час для проведення ремонтів навчальних закладів

Відділом освіти Сквирської райдержадміністрації проводиться ремонт спортивного залу Великополовецького навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" та їдальні Шамраївського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок".

11:31 22.07.2017