#Працюємо_творчо_та_креативно

Вітаємо Ілону Горову, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Марина Нешпор), яка отримала Гран-прі на Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв International two-round arts competition «АMORE» у номінації «Живопис». Бажаємо юній художниці творчості, натхнення та нових звершень. Разом до Перемоги!

21:42 08.09.2023

Вересневий букет допомоги ЗСУ складемо разом!

01 вересня 2023 року у Сквирському ліцеї "Перспектива" пройшла акція "Вересневий букет допомоги ЗСУ складемо разом!". Дякуємо усім хто долучився та взяв участь у зборі коштів для ЗСУ. Було зібрано 15 800 грн. Усі зібрані кошти лідери учнівського самоврядування разом із дружиною воїна-захисника перерахували на придбання приладу нічного бачення для 210 батальйону "Берлінго" для виконання важливих задач на Бахмутському напрямку.

21:33 08.09.2023

З Днем знань!

Разом виховуємо у дітей і молоді безпечну культуру поведінки і продовжуємо працювати заради Перемоги та мирного неба для майбутнього дітей України.

21:31 08.09.2023

ПЕРШИЙ УРОК 2023

Початок навчального року – це зворушливе, хвилююче свято, шлях до нового й цікавого. В перший день навчання учителями Шамраївського НВК було організовано Перший урок.

21:27 08.09.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Гімн, що став символом свободи в усьому світі! Саме такий меседж цьогоріч об’єднав учасників медіаплатформи «#ЗАВДЯКИ ТОБІ» з нагоди відзначення Дня Незалежності України, яку створено на офіційному YouTube-каналі https://www.youtube.com/playlist... та соціальній мережі Facebook Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

21:24 08.09.2023

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН в обласній держадміністрації

30 серпня 2023 року відбулася зустріч переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з головою Київської обласної державної адміністрації Русланом Кравченком. За досягнуті успіхи і перемоги манівцям та переможцям всеукраїнських учнівських олімпіад призначена стипендія голови КОДА на 2023/2024 н.р.

21:18 08.09.2023

День знань у Сквирському академічному ліцеї №3

ДЕНЬ ЗНАНЬ завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей: вчителів, учнів, батьків, наших друзів. Свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

21:13 08.09.2023

День знань у "Перспективі"

01 вересня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" відбулося урочисте відкриття Дня знань, яке об’єднало учнів, їхніх батьків та вчителів у єдину родину. Особлива увага цього дня була прикута до першачків, які вперше переступили поріг школи. Для школярів День знань став початком наполегливої праці на благо України.

21:03 08.09.2023

Загальношкільні батьківські збори

01 вересня 2023 року після святкової лінійки у Самгородоцькому НВК відбулися загальношкільні та класні батьківські збори.Було обговорено нагальні питання  щодо безпечного перебування здобувачів освіти у закладі, а також якісного навчання,  забезпечення якісним гарячим харчуванням. Директор НВК Дячук Ніна Іванівна наголосила на важливості дотримання правил поведінки у закладі освіти та за його межами.

21:00 08.09.2023