День дитини у Рудянській філії

20 листопада - Всесвітній день дитини! Українські діти мають право на щасливе дитинство!!! Бережімо дітей, бо це майбутнє нашої країни!!!

13:20 01.12.2023

«Толерантність в малюнках»

Милосердя, рівність, мир і розуміння, дружба, терпіння, повага і співчуття, доброта душі — риси толерантної людини. Так розкрили для себе сутність толерантної людини учні 2-го класу Самгородоцького НВК  в рамках відзначення Міжнародного дня толерантності.

13:07 01.12.2023

Подорож у країну ввічливості

В рамках проведення #ТижняТолерантності класний керівник 3 класу Самгородоцького НВК Шептицька С.М. спільно з соціальним педагогом Лисюк З.Ф. провели бесіду "Подорож у країну ввічливості" та тренінгове заняття "Толерантність - запорука цивілізованого суспільства".

13:04 01.12.2023

Свято Осені

17 листопада 2023 року вихователі Шельменко О. О. та Гой К. В. провели для вихованців дитсадка Пустоварівської гімназії свято" Осінь у лісі." Діти із задоволенням читали вірші про осінь, лісових звірів, співали пісні, подарували танець грибочків

13:01 01.12.2023

Відкритий чемпіонат Київської області з настільного тенісу

З 18 по 19 листопада 2023 року у новоствореному укритті Юрівського ліцею, що знаходиться в с. Юрівка Фастівського району Київської області проводився відкритий чемпіонат Київської області з настільного тенісу.

12:52 01.12.2023

Виховний захід "Осінній калейдоскоп"

«Діти повинні жити у світі природи, краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії», під таким гаслом пройшов виховний захід "Осінній калейдоскоп" у 4 - Б класі Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Р.П.Ткачук) з нагоди Всесвітнього дня дитини.

12:50 01.12.2023

Гра "Гідно чи негідно"

До Дня гідності та свободи учні 7-Б і 5-Б класів Сквирського академічного ліцею провели годину спілкування. Грали в гру "Гідно чи негідно". У грі використовувалися картки із 40 смартфончиками, на яких зображені гідні та негідні вчинки дітей. Ліцеїсти розставляли фішки та коментували кожну ситуацію наведену на картинці.

12:46 01.12.2023

Проєкт "Про.Спільноти: безпечне та сприятлшиве середовище для навчання дітей" у Сквирському ІРЦ

17 листопада 2023 року в рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» директор ІРЦ Анна Маркова та психолог ІРЦ Аліна Ярмульська провели тренінг "Територія безпеки: психологічна підтримка дітей з ООП"

12:41 01.12.2023