«Безпечний простір»

Дата: 21.12.2023 11:25

Протягом листопада-грудня учні 6-Б класу разом з практичним психологом Сквирського академічного ліцею пройшли навчання «Безпечний простір».

Програма навчання містила в собі курс з семи занять, зокрема: встановлення контакту між учасниками, вивчення потреб, навчання керувати реакціями, засвоєння навичок розв’язання конкретних проблем, посилення ролі позитивних активностей, навчання позитивного мислення, відновлення соціальних контактів між дітьми.

За час навчання діти зблизилися класним колективом, зрозуміли себе та свої потреби, розвинули навички стресостійкості, а також отримали навички подолання конфліктів та засвоїли, як поводитись, щоб не порушувати кордони один одного.