Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині"

Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Наточна Валерія, 9 років, вихованка гуртка "Художнє плетіння на шпицях та гачком" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Надія Хорт.

12:14 29.12.2023

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині"

Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Рубленко Кароліна, 16 років, вихованка гуртка "Мистецтвознавці" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Марина Нешпор.

12:11 29.12.2023

Перегляд новорічної казки детективної історії «Гендзель і Ґретель»

27 грудня 2023 року своїм теплом і затишком зустрів Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.Саксаганського діток 4-Б та 3-Б класів Сквирського академічного ліцею №3 ( класні керівники Р.П.Ткачук, І.В.Матвієнко).

11:53 29.12.2023

Благодійна акція "Миколая зустрічай - ЗСУ допомагай"

3 29 листопада по 15 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї №3 проходила благодійна акція "Миколая зустрічай - ЗСУ допомагай". Продукти харчування, засоби гігієни, теплі шкарпетки, малюнки та багато іншого приносили учні для наших Захисників.

09:49 29.12.2023

"Ворогам - кришка"

"І нарешті було наше перше відправлення кришечок Сквирського академічного ліцею ». Дякуємо всім діткам і їх батькам, дякуємо іншим закладам, які долучилися до збору.

09:46 29.12.2023

Разом до Перемоги!

У дітей канікули, а вчителі та працівники ліцею "Перспектива" кожну вільну хвилину вирішили присвятити виготовленню свічок та сіток нашим захисникам. Разом до Перемоги!

09:43 29.12.2023

Перегляд новорічної казки детективної історії «Гендзель і Ґретель»

28 грудня 2023 року  учні 1 та 5 класу Шамраївського НВК разом з класними керівниками Ліщенко-Гребінник А.О., Хижняк Ю.С. та практичним психологом Севериненко Т.І. відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського в м. Біла Церква та переглянули новорічну казку детективну історію «Гендзель і Ґретель».

09:41 29.12.2023

Свято Нового року

27 грудня 2023 року у молодшій групі "Ромашка'' Шамраївського НВК відбулося свято Нового року. До малят завітав в гості казковий Заєць. Діти отримали позитивні емоції та хороший настрій.

09:31 29.12.2023

Новорічне свято

27 грудня 2023 року у дошкільній групі " Сонечко " Шамраївського НВК відбулося новорічне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

09:24 29.12.2023