Благодійна акція "Миколая зустрічай - ЗСУ допомагай"

Дата: 29.12.2023 09:49

3 29 листопада по 15 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї №3 проходила благодійна акція "Миколая зустрічай - ЗСУ допомагай". Продукти харчування, засоби гігієни, теплі шкарпетки, малюнки та багато іншого приносили учні для наших Захисників.

Зібрані пакунки були передані місцевим волонтерам: Олені Щур, Наталії Харчук, Юлії Жак, Тетяні Коцюк.

І це не просто пакунки. Це частинка душі кожного із нас. Це частинка тепла і любові, яку ми усі вклали в середину. Щоб потім, відкриваючи його, наші рідні Захисники, відчули вдячність, любов та повагу. Відчули підтримку і гордість за них, відчули , що вони потрібні нам, відчули трішки натхнення і мали силу боротися далі!

Любі наші дітки, батьки, вчителі та усі, хто приєднався до цієї гарної справи. Щиро дякуємо кожному за ваші великі і добрі серця. Наш із вами обовʼязок - допомагати не тільки сьогодні, а робити це кожного дня. Адже у наших Захисників немає відпочинку і вихідного. Ми повинні бути їм надійним тилом та міцною підтримкою! І памʼятаймо, РАЗОМ МИ СИЛА!!!

СЛАВА НАШИМ ВІДВАЖНИМ ЗАХИСНИКАМ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!