День Соборності України

Щорічно 22 січня Україна відзначає важливе та значуще свято — День Соборності. Цей день покликаний нагадати кожному українцю про важливість свободи та незалежності. А також про те, що Соборність — це не тільки спільна територія, а й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення.

23:12 25.01.2024

День Соборності України

День Соборності займає особливе місце в історії становлення України. 22 січня 1919 року був проголошений Акт Злуки українських земель .

23:08 25.01.2024

День Соборності України

22 січня 2024 року учні Малолисовецької початкової школи вшанували світлу пам'ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність української держави.

23:05 25.01.2024

Проведення Дня Соборності України в Дулицькій філії Шамраївського НВК

22 січня 2024 року учні Дулицької філії Шамраївського НВК відзначали День Соборності України. Педагогом-організатором Кичан Юлією Юріївною та вчителем історії - Ковальчук Аллою Євгенівною, було проведено історичний квест "Моя Україна". Вітаємо переможців - команду "Патріоти", які виявилися найспритнішими і в нагороду отримали солодкий презент. Місце проведення - укриття, адже наші "сусіди" знов нагадали нам повітряною тривогою, чому так важливо зараз об'єднуватися, допомагати військовим, і яке важливе слово "соборність" всі ми зараз відстоюємо.

23:00 25.01.2024

Соборність -це символ віри в те, що саме в ЄДНОСТІ наша СИЛА!

22 січня 2024 року Україна відзначає 105 річницю Соборності України. День проголошення Акту воз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. Доброю традицією у святкуванні Дня Соборності та Свободи України, є живий ланцюг, ланцюг єдності Українського народу. Патріотичні сили у передчутті розпаду СРСР згуртувалися 21 січня 1990 р. та організували «живий ланцюг» між Києвом і Львовом, як символ духовної єдності людей східних та західних земель України, як запорука існування єдиної, соборної України

22:56 25.01.2024

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України з 12.01. по 17.01. 2024 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (територіальний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу – фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

22:51 25.01.2024

Загальношкільні батьківські збори

16 січня 2024 року відбулися загальношкільні батьківські збори у Самгородоцькому НВК, на яких обговорювалися важливі питання організації навчально-виховного процесу у другому семестрі 2023-2024 навчального року:

22:33 25.01.2024

Посвята в читачі

15 січня 2024 року учні 1-Б класу Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Хижняк Т.О.) завітали у шкільну бібліотеку та стали її читачами. Бібліотекар Слободенюк Т.М. провела з маленькими читачами розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

22:21 25.01.2024

День обіймів у Буківському НВК

День обіймів - незвичайне і добре свято, присвячене обіймам. Точна історія появи цього свята невідома, але відзначати його завжди приємно і корисно.

22:17 25.01.2024