Виховуємо екологічну культуру дошкільників

Дата: 22.04.2021 11:50

22 квітня Всесвітній День Землі. Ця подія об’єднує людей планети заради охорони середовища і не могла залишити без уваги Сквирський ЗДО №5 «Калинка».

В цей день у закладі з дошкільнятами проводилися тематичні заняття, бесіди, спостереження, праця у природі. Вихователі закладу Ходаківська Л.А., Денисюк А.В., Рубан Н.М. уточнювали знання дітей про Землю, допомогали зрозуміти для чого і як потрібно берегти природу, яка користь від праці людей на землі і шкода від людської недбалості. Діти допомогали працівникам закладу  висаджувати дерева та квіти на території  (декоративні : гібіскус, тамарикс, верба; плодові: яблуня,груша; квіти: гіацинти, іриси, підсніжники, троянди).

Формувати екологічну культуру, берегти красу нашої планети Земля - одне з основних завдань виховання дітей у дошкільному віці.