Дата: 11.01.2023 18:48

Українським державним центром позашкільної освіти підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України, проведеного у форматі онлайн.

Цьогоріч на конкурс було подано 2529 робіт у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України.

На підставі рішення журі у розділі «Образотворче мистецтво» Дипломом І ступеня нагороджено Гладун Варвару, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ігор Кучанський).

Дипломи ІІІ ступеня у розділі «Образотворче мистецтво» отримали Ющенко Анастасія та Тернова Анастасія, вихованки гуртка «Початкове технічне моделювання» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Сергій Ліньков); Міщенко Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Оксана Дубініна).

Дякуємо нашим вихованцям та їх керівникам за гарні результати та бажаємо подальших успіхів та перемог!

#Працюємо_творчо_та_креативно