Новини

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й біології

28 січня 2023 року 4 учні закладів освіти громади взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 3 учня - у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіад з біології.

09:43 30.01.2023

Тренінг з "Першої допомоги" за підтримки Сквирської районної організації Товариства Червоного Хреста України

28 січня 2023 року працівники Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи  стали учасниками тренінгу з "Першої допомоги", за підтримки Сквирської районної організації Товариства Червоного Хреста України, та отримали 7 сертифікатів міжнародного зразка. Педагоги щиро дякують за організацію та проведення такого тренінгу. Тренери Олена та Антон - люди своєї справи, вчителі отримали дійсно цінні знання і опрацювали навички в цікавій і доступній формі.

09:33 30.01.2023

Майстер-класи в центрі творчості

27 січня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися майстер-класи «Техніка в’язання туристичних вузлів та їх призначення» та майстер-клас із гри в шахи, які підготували та провели Євгеній Кротович, керівник туристських гуртків та Сергій Лубківський, керівник гуртка «Шахи».

21:34 29.01.2023

Відкрите заняття «Виготовлення світлодіодного освітлювального пристрою»

26 січня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося відкрите заняття «Виготовлення світлодіодного освітлювального пристрою », яке підготував та провів Віталій Локайчук, керівник авіамодельного гуртка.

21:30 29.01.2023

Fluid Art – мальовничий шлях до внутрішньої гармонії

25 січня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас «Виготовлення картини в техніці Fluid Art», який підготувала та провела Марина Нешпор, керівник гуртка «Образотворче мистецтво».

21:27 29.01.2023

Тренінг з "Першої допомоги" за підтримки Сквирської районної організації Товариства Червоного Хреста України

27 січня 2023 року працівники Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського стали учасниками тренінгу з "Першої допомоги", за підтримки Сквирської районної організації Товариства Червоного Хреста України, та отримали 20 сертифікатів міжнародного зразка. Педагоги щиро дякують за організацію та проведення такого тренінгу. Тренери Олена та Антон - люди своєї справи, вчителі отримали дійсно цінні знання і опрацювали навички в цікавій і доступній формі.

22:37 27.01.2023

Семінар-практикум «Профілактика та реагування на випадки насильства щодо дітей. Роль психологічної служби закладу освіти»

27 січня 2023 року Сквирським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено семінар-практикум «Профілактика та реагування на випадки насильства щодо дітей. Роль психологічної служби закладу освіти» для практичних психологів, соціальних педагогів, педагогічних працівників закладів освіти громади.

19:51 27.01.2023

Подвиг героїв Крут: подвиг через століття

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

19:47 27.01.2023