Акція "Ворогам - кришка"

У закладах освіти Сквирської міської громади триває акція спільно з благодійним фондом «ОВЕС» по збору пластикових кришечок для закупівлі безпілотників «Ворогам – кришка!».

13:37 02.02.2024

Проводимо астрономічні дослідження

З давніх часів людині було цікаво, чи ми самі у Всесвіті?! Як побудована небесна сфера?! Сьогодні, на уроці "Пізнаємо природу", учні й учениці 6-А класу Сквирського академічного ліцею ознайомилися з будовою та роботою телескопа, як приладу астрономічних досліджень, що допомагає людству зазирнути до глибин космосу. Велика вдячність за таку можливість учениці 6-А класу Ангеліні Рибак, яка принесла свій власний телескоп, що зробило урок більш цікавим та пізнавальним. Зокрема діти зрозуміли, що вивчення небесних тіл проводити найкраще на території, де безхмарних днів найбільше або в період часу, коли небо найясніше!

13:33 02.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») учнів Сквирського НВК

13:25 02.02.2024

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Loгічно2024

Зима – дуже важкий час для пернатих. Через холод їм потрібно ще більше енергії, яку вони можуть отримати лише з їжі. Але їжу часто ховає сніг та лід, плодів на деревах майже не залишається. За короткий світловий день пташкам важко знайти необхідну кількість корму. Саме тому так важливо підгодовувати пташок взимку.

13:21 02.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») учнів Оріховецької філії

Здобувачі освіти ОРіховецької філії долучилися до проведення заходу " Зроби годівничку, врятуй пташину", пригостили птахів смакотою та раділи веселому щебету.

12:32 02.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») учнів Буківського НВК

12:31 02.02.2024

День пам'яті Героїв Крут

Крути - це нерукотворний монумент українським добровольцям. Вияв вищого патріотизму української молоді, титанічна хоробрість воїна при захисті Батьківщини. Історія, яку не вивчають належним чином, зазвичай повторюється. Сьогодні ми маємо фактично ту ж ситуацію, як 106 років тому, коли східний ворог намагається загарбати Україну. Знову гинуть люди. Як і тоді, так і зараз з початком війни на Сході першими захисниками цілісності України стали добровольці, серед яких було багато молоді. Тому сьогодні в Буківському НВК було проведено виховний захід до Дня пам'яті Героїв Крут з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; формування й розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни.

12:03 02.02.2024

День пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

11:55 02.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») учнів Сквирського академічного ліцею

11:45 02.02.2024

День пам'яті героїв Крут

В Україні 29 січня відзначається День пам'яті Героїв Крут. Тому в Сквирському академічному ліцеї вчителем історії Ольгою Кротович, було проведено урок-пам'яті в 7-Б класі, на якому переглянули фільм та створили лепбуки юні ліцеїсти.

11:41 02.02.2024