Проводимо астрономічні дослідження

Дата: 02.02.2024 13:33

З давніх часів людині було цікаво, чи ми самі у Всесвіті?! Як побудована небесна сфера?! Сьогодні, на уроці "Пізнаємо природу", учні й учениці 6-А класу Сквирського академічного ліцею ознайомилися з будовою та роботою телескопа, як приладу астрономічних досліджень, що допомагає людству зазирнути до глибин космосу. Велика вдячність за таку можливість учениці 6-А класу Ангеліні Рибак, яка принесла свій власний телескоп, що зробило урок більш цікавим та пізнавальним. Зокрема діти зрозуміли, що вивчення небесних тіл проводити найкраще на території, де безхмарних днів найбільше або в період часу, коли небо найясніше!