З Україною в серці: робимо валентинки-обереги для ЗСУ

14 лютого 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися майстер-класи з виготовлення валентинок для воїнів ЗСУ. Адже військові цінують листівки, що приходять навіть від незнайомих школярів. Вони прикрашають малюнками стіни, перечитують листи вечорами. Багато хто з воїнів носять зроблені дитячими руками обереги на шиї або у кишенях, а біля серця — щирі листи. Наші пращури вірили: любов, щирі побажання довголіття та перемоги стають своєрідним захисним куполом для того, хто ризикує життям. А речі, які були зроблені з любов’ю, доносять до нього ці теплі почуття.

20:38 14.02.2024

Онлайн івент «Початкова освіта як старт життєвого успіху»

14 лютого 2024 року відбувся онлайн івент  «Початкова освіта як старт життєвого успіху» для директорів, заступників директорів, вчителів початкових класів закладів освіти громади. Захід проведо Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук

20:31 14.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

14 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури закладів освіти громади. Засідання провели Олександр Польгун, директор Сквирської ДЮСШ, Любов Котяй, директор ЦПРПП, Олена Шевчун, вчитель Сквирського академічного ліцею №2, які обговорили з педагогами особливості організації та проведення територіального етапу всеукраїнських змагань з футзалу та спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

20:27 14.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі «Про здійснення вибору закладами освіти підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти»

14 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі, яке провела Олена Кислюченко, консультант Сквирського ЦПРПП. На засіданні вчителі історії та громадянської освіти обговорили питання вибору підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти

20:23 14.02.2024

Підготовка до територіального етапу всеукраїнських змагань в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

13-14 лютого 2024 року відбувалися засідання оргкомітету та суддів територіального етапу всеукраїнських змагань в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходитимуть у громаді протягом лютого-березня 2024 року.

20:17 14.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів іншомовної освітньої галузі «Про здійснення вибору закладами освіти підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти»

13 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів іншомовної освітньої галузі, яке провела Олена Кислюченко, консультант Сквирського ЦПРПП. На засіданні вчителі іноземних мов обговорили питання вибору підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти

21:11 13.02.2024

Міжнародний конкурс «Різдвяне диво»

Підведено підсумки Міжнародного дистанційного 2-х турового конкурсу творчої, учнівської, студентської молоді та дорослих виконавців «Різдвяне диво». Вихованців вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у конкурсі та за підсумками журі здобули такі результати: в номінації «Естрадний вокал» Ковальчук Любов виборола І місце, Дяденчук Софія – ІІ місце, Майок Вікторія – ІІІ місце.

12:52 13.02.2024

У СКВИРСЬКОМУ ЗДО № 1 «СВІТАНОК» СТАРТУВАВ КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ «ГОРОД НА ПІДВІКОННІ»

В дошкільному закладі стартував конкурс на найкращий «Город на підвіконні». Естафету розпочали вихованці групи «Чорнобривчики» з вихователем Світланою РИНТЮК та групи «Ромашка» вихователь Ольга АДАМЧУК.. Малята із задоволенням висаджували різноманітні рослини: цибулю, часник, картоплю та квасолю, висівали пшеницю та петрушку, моркву та огірки. Тепер дітлахи будуть доглядати за рослинам та спостерігати за їхнім розвитком.

20:03 12.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів мовно-літературної освітньої галузі «Про здійснення вибору закладами освіти підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти»

12 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів мовно-літературної освітньої галузі, яке провела Олена Кислюченко, консультант Сквирського ЦПРПП. На засіданні вчителі української мови та літератури й зарубіжної літератури обговорили питання вибору підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти

19:55 12.02.2024