Година спілкування "Хочеш друга мати - навчись другом бути"

У 3-А класі Сквирського академічного ліцею №3 (класний керівник Ковальчук А.А.) пройшла година спілкування на тему "Хочеш друга мати - навчись другом бути". З дітками поговорили про те, яким має бути справжній друг, грали в ігри щоб розширити в них поняття дружби і товаришування, складали правила дружби і створили "Квітку друзів" для закріплення розглянутих понять.

18:32 04.02.2024

Виховний захід «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров'я»

Здоров’я – сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини. Стан здоров’я людини залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя. Тому справедливі є слова: «Ваше здоров’я у ваших руках». Класний керівник 10-Б класу Сквирського академічного ліцею №3 Фареник Ю.С. провила виховний захід з учнями «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров'я».

18:28 04.02.2024

Інженерний тиждень у Шамраївському НВК

Інженерний тиждень - це завжди цікаво і захопливо. Особливо, якщо ти першокласник! Зробити іграшку "Веселе сонечко" для учнів 1 класу справжнє задоволення. STEM-освіта спонукає маленьких учнів до пізнання, до нових відкриттів, що дарують позитивні емоції й радість навчання.

18:25 04.02.2024

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу фотографій «Україна – це ми!»

З метою стимулювання інтересу учнівської молоді України до поглибленого вивчення історії та культури, виховання любові до рідної землі та відзначення Дня Соборності України, з 15 по 29 січня 2024 року проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу фотографій «Україна – це ми!» (далі – фотовиставка) та підбито його підсумки.

18:19 04.02.2024

Інженерний тиждень у ліцеї "Перспектива"

31 січня в рамках інженерного тижня 7 А клас готували неньютонівську рідину, " Все постійно змінюється", індикатором був капустяний розчин. Діти спостерігали зміну кольору індикатора в кислому та лужному середовищі.

18:16 04.02.2024

Інженерний тиждень у ліцеї "Перспектива"

Цього тижня учні 4 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій поринули у світ науки та інженерії. В рамках інженерного тижня четвертокласники створили механічну іграшку "Перекоти поле" та прилад для в'язання "Гусінь".

18:12 04.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») учнів Сквирського академічного ліцею №3

18:01 04.02.2024

Цікаві історії про книги

30 січня 2024 р. вгості до дошкільнят ліцею "Перспектива" прийшли працівники дитячої бібліотеки. Розповіли цікаві історії про книги та як потрібно доглядати за книжками. Із великим задоволенням дітки слухали українську народну казку "Лисичка сестричка". Не залишились малята без гостинця - отримали яскраві розмальовки, кольорові олівці, ручки та солодощі до чаювання.

13:44 02.02.2024

Участь в еко-челенджі «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids») вихованців Сквирського ЦДЮТ

13:40 02.02.2024