Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні

З 26 по 28 січня 2024 року у місті Київ вихованці Сквирської ДЮСШ  з легкої атлетики Сідлецька Марина, Кондратенко Богдан, Цапок Діана та Волотівська Валерія на чолі з тренером-викладачем Оленою Фартушною взяли участь у проведенні чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н.

15:03 31.01.2024

Заходи, присвячені 106 річниці вшанування памяті Героїв Крут в Дулицькій філії Шамраївського НВК

Сьогодні, 29 січня, 106 річниця вшанування пам'яті Героїв Крут. Вчитель історії Дулицької філії Ковальчук Алла Євгенівна, підготувала виховний захід з метою ознайомлення учнівської молоді з подіями, які протягом століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

15:26 29.01.2024

День пам'яті жерт Голокосту

26 січня 2024 року вчителька історії Тетяна Лисак та учні 5-9 класів Сквирського академічного ліцею говорили про війну і про смерть у всій її неприкритій жахливості.

14:59 29.01.2024

Урок пам'яті "Попіл Анни Франк стукає в моє серце"

26 січня з учнями 7-9 класів ліцею "Перспектива" проведено захід до Дня пам'яті жертв Голокосту "Попіл Анни Франк стукає в моє серце". Учні дізналися про страшну трагедію у центрі Європи у 20 столітті - Голокост. Обговорили чому така катастрофа стала можливою. Подискутували чи є тема Голокосту актуальною і важливою сьогодні. Прийшли до висновку , що "пам'ять про голокост необхідна, щоб самим не перетворитися на жертву, ката чи байдужого спостерігача".

14:51 29.01.2024

Відкрите заняття «Виготовлення великоднього сувеніру в техніці в’язання гачком»

26 січня 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості в рамках тижня педагогічної майстерності відбулося відкрите заняття «Виготовлення великоднього сувеніру в техніці в’язання гачком», яке підготувала та провела Надія Хорт, керівник гуртка «Художнє плетіння на шпицях та гачком».

14:42 29.01.2024

Тиждень педагогічної майстерності

24 та 25 січня 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості у рамках тижня педагогічної майстерності відбулися майстер-класи: «Техніка виготовлення різдвяного паука з соломи» та «Виготовлення одного з елементів ірландського мережива гачком». Майстер-класи підготували і провели Надія Равва, керівник гуртка «Рукотвори» та Надія Хорт, керівник гуртка «Художнє плетіння на шпицях та гачком».

14:37 29.01.2024