ПИСАНКОВЕ ДИВО НА КИЇВЩИНІ!

Підведено підсумки обласної родинної онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня», яка знову зібрала всю Київщину як одну велику родину! Своїми святковими зворушливими дописами всі разом об’єдналися і показали незламну міць українського народу, високу мудрість та традиційний зв’язок багатьох поколінь! Кожна спечена пасочка, кожна розмальована писанка, кожний святковий сувенір – це частинка душі кожного, це добро, це любов, це гостинність, це традиції!

11:30 26.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Шамраївського НВК Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки.

14:32 25.04.2023

Всеукраїнський турнір з гандболу "Ужгородська Сакура — 2023"

З 21 по 23 квітня 2023 року в місті Ужгород в СК "Юність" проходив Всеукраїнський турнір з гандболу "Ужгородська Сакура — 2023" серед команд дівчат 2009-2010 р.н. та серед команд юнаків 2011-2012 р.н.

14:45 24.04.2023

Міжнародний день Землі у Сквирському ЗЗСО №3

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

14:40 24.04.2023

Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" у Шамраївському НВК

З 17 квітня 2023 року  Шамраївський НВК розпочали участь у проєкті "Розуміючи Мир" від ГО " Ми відстоюємо майбутнє". Учні 4 класу із заступником директора з навчально-виховної роботи Ліщенко-Гребінник Аліною Олександрівною та учні 5 класу з практичним психологом Севериненко Тетяною на першому тижні ознайомилися з темою, метою та завданнями першого тижня "Культивуючи Мир". Діти разом з учителями виконували завдання та відкривали в собі "Внутрішнього майстра-садівника".

14:24 24.04.2023

"Земля - наш спільний дім"

Учні 4 класу Пустоварівського НВК долучилися до  святкування  Всесвітнього дня Землі, свята єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

14:18 24.04.2023

Проєкти "Ліс - легені нашої планети" та "Земля - наш дім"

День Землі - назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. На уроках "Я досліджую світ" та "Дизайн і технології" учні 3 та 4 класів Буківського НВК досліджували проблеми екології на нашій планеті. Результатами досліджень стали проєкти "Ліс - легені нашої планети" та "Земля - наш дім".

14:13 24.04.2023