Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" у Шамраївському НВК

Завершився третій тиждень «Цінуй» проекту «Розуміючи мир». Учні 4 класу Шамраївського НВК разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Ліщенко-Гребінник А.О. розпочали 3 тиждень із перевірки розуміння дітьми значення слова «цінності». Цінності – це важливі або цінні якості, характеристики життя або культурні традиції. Вони створюють лінзу, щоб побачити життя таким, яким воно є АБО оцінити варіанти.

13:54 05.05.2023

Всеукраїнський проєкт #Flowers4School

Сквирський ЗЗСО №3 став учасником благодійного проєкту Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Цибулини весняних квітів були турботливо висаджені у грудні на  патріотичну клумбу. І сьогодні весняні квіти милують око на шкільному подвір'ї. Нехай земля посміхається квітами, нехай квіти лікують наші душі. Дякуємо Богу і ЗСУ. Все буде Україна

13:52 05.05.2023

Відкрита першість з легкоатлетичного триборства з нагоди Всесвітнього Дня легкої атлетики

04 травня 2023 року на міському стадіоні "Колос" в місті Сквира з нагоди Всесвітнього Дня легкої атлетики пройшла відкрита першість Сквирської ДЮСШ з легкоатлетичного триборства. У триборстві змагалися юнаки та дівчата 2009-2014 років народження зі Сквирської та Миронівської ДЮСШ. Всього участь прийняло 60 учасників.

11:48 05.05.2023

Всеукраїнський проєкт #Flowers4School

В рамках проєкту flowers4school Буківський НВК отримав цибулини квітів, діти висадили їх і уже мають розквітлі квіти тюльпанів.

14:37 04.05.2023

Всеукраїнський проєкт #Flowers4School

В рамках проєкту flowers4school Горобіївський НВК отримав цибулини квітів, діти висадили їх і уже мають розквітлі квіти тюльпанів.

13:44 04.05.2023

Тематичний день «Сонце - джерело життя на Землі»

03 травня 2023 року першокласники ліцею «Перспектива» провели цікавий тематичний день «Сонце - джерело життя на Землі». Діти підготували інформаційну стіну із сонечок, виготовлених власноруч, на промінчиках яких написали, яку користь приносить сонечко для всього живого на Землі. Дослідили , що воно може приносити також і шкоду. За мнемотаблицями склали колективну розповідь про небесне світило. За піктограмами вивчили веселу лічилку «Сонечко» та поласували смаколиками «сонячних кольорів».

12:28 04.05.2023

Всеукраїнський проєкт #Flowers4School

В рамках проєкту flowers4school Кривошиїнський НВК отримав цибулини квітів, діти висадили їх і уже мають розквітлі квіти тюльпанів.

12:07 04.05.2023