Новини

Обласний фото-квест «Кольори моєї Землі» (в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»)

Учні та вихованці закладів освіти Сквирщини долучилися до обласного фото-квесту "Кольори моєї Землі" (в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»). День третій (21.04) – колір моєї Землі –КОЛІР ЖИТТЯ

14:05 24.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території Сквирської громади продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Сквирського НВО №5 Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки на території 7 ДПРЧ міста Сквира.

09:10 24.04.2023

Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" в ліцеї "Перспектива"

20 квітня 2023 року в рамках міжнародного проєкту "Розуміючи Мир" учні 10 класу Сквирського ліцею "Перспектива" аналізували, пригадували ситуації, які закликають до МИРНОЇ відповіді, обговорювали їх. Результатом заходу стало створення колажа "Мир в Україні очима дітей". #ми2023 #розуміючимир2023 #uppspring2023 #week1upp Розуміючи Мир-The Understanding Peace Project

12:15 21.04.2023

Дякуємо меценатам!

Сквирська міська рада, відділ освіти Сквирської міської ради, Сквирська дитячо-юнацька спортивна школа імені Воропая П.М., батьківський колектив вихованців відділення з боксу висловлюють слова щирої вдячності ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» за придбання такого необхідного і потрібного рингу для занять у відділенні з боксу.

12:11 21.04.2023

Великодні вітання захисникам України

Напередодні Великодніх свят працівники та дошкільнята Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» старанно готувалися та приготували смачні паски, листівки, дитячі малюнки та  аплікації, прикрашали крашанки  (декупаж) для наших захисників.

11:47 21.04.2023

Учні та вихованці закладів освіти Сквирщини долучилися до обласного фото-квесту "Кольори моєї Землі" (в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»). День другий (20.04) – колір моєї Землі –ЖОВТИЙ

11:35 21.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. 20  квітня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Дулицького НВК Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки.

11:28 21.04.2023

Засідання спільноти вчителів фізичної культури

19 квітня 2023 року Сквирським ЦПРПП проведено засідання спільноти вчителів фізичної культури, на якому педагоги обговорили особливості участі та проведення етапу «Перша ліга» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» у громаді. Експертами заходу виступили: Олена Шевчун, вчитель Сквирського академічного ліцею №2, Олександор Польгун, директор Сквирської ДЮСШ, Любов Котяй, директор Сквирського ЦПРПП.

11:18 21.04.2023