Міжнародний день Землі у Сквирському ЗЗСО №3

Дата: 24.04.2023 14:40

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

Учні Сквирського ЗЗСО №3 долучилися до відзначення Міжнародного Дня Землі:

- екоакцент "Ми - друзі природи" проведено у 4-А класі ( класний керівник Коновальчук А.П.);

- цікаво та динамічно пройшла екогодина "Наша планета - у наших руках" у 6-Б класі (класний керівник Тетьора Т.П.);

- учні 7-Б класу (класний керівник Хоменко Т.А.) стали учасниками квесту "Врятуйте Землю";

- пізнавальні завдання виконали учні під час проходження веб-квесту "Земля - наш спільний дім" учні 8-9 класів (учитель інформатики А.В.Лисюк);

- ряд заходів організовано учителем хімії Гузь В.В.

Пам"ятайте, ми з вами лише частка природи. Не владарюйте над природою, а співпрацюйте з нею.

Нехай кожен із нас зробить свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистить від сміття прилеглі території, посадить хоча б одне дерево, відмовиться від пластику та поліетелену. Змінюємося разом!