Година-реквієм «Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу…»

Дата: 26.04.2023 13:19

26 квітня 2023 року для учнів Рудянської філії Шамраївського НВК проведено годину-реквієм «Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу…», присвячену роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. І через 37 років цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. Бібліотекар Рудянської сільської бібліотеки Оксана Чернишенко звернулася до здобувачів освіти Рудянської філії із закликом завжди пам’ятати про тих, хто віддав своє життя, захищаючи нашу планету від страшного атомного лиха. Дзвони Чорнобиля і сьогодні відлунюють гіркими спогадами, спустошеними землями, невиліковними хворобами. Хай Чорнобиль ніколи не повториться! Експозиція книжок та фотоматеріалів, організована у бібліотеці вкотре нагадала відвідувачам, що 26 квітня 1986 року- день, коли Чорнобиль став відомий усьому світу, а для українського народу- це день страшного болю і суму.