Випускний вечір у ліцеї "Перспектива"

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.

10:56 21.06.2023

Урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти у Сквирському академічному ліцеї

У Сквирському академічному ліцеї відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. Випускників 9-х класів вітали батьки, класні керівники, вчителі, друзі.

10:52 21.06.2023

Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів у Сквирському ЗЗСО №3

16 червня 2023 року у закладі відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів. 9 клас закінчили 44 учні, свідоцтва з віднакою отримали 11 учнів: Васільєва Ксенія, Веселовська Надія, Глабець Оксана, Іващенко Анастасія, Куян Анастасія, Музиченко Ірина, Перебейніс Анастасія, Тернова Анастасія, Фальчук Дарія, Філозоп Анастасія, Чернега Богдан.

10:47 21.06.2023

Випускний-2023 у Сквирському ЗЗСО №1

16 червня 2023 року на подвір'ї нашого освітнього закладу, ми раді були вітати наших любих учнів.Прекрасні, наші 9-класники вітаємо вас з Випускним! У цей день побажаємо вам попутного вітру удачі, натхнення на нові подвиги, райдужних надій і сонячного настрою!Дякуємо ЗСУ за можливість провести свято.Все буде УКРАЇНА.

10:44 21.06.2023

Випускний-2023 у Оріховецькому НВК

З запахом різнобарв'я та суниці приходить до нас червень. В шкільному житті він має назву-випускник! Саме цього місяця закінчується освітній процес в закладах освіти і випускники покидають поріг рідного закладу і вирушають в незвідану дорогу життя. Ось і наші любі дев'ятикласники Оріховецького НВК, отримавши свідоцтва про освіту, вирушили у вирій життя у такий не простий для України час.

10:39 21.06.2023

Випускний 2023 у Самгородоцькому НВК

У доросле життя Самгородоцький НВК випустив випускників 9 класу: чарівних дівчат та юнаків. Вони запам'ятаються нам такими ж безпосередніми і бешкетними, працьовитими та життєрадісними, якими були усі 9 років свого навчання. Ми бажаємо знайти свій шлях у житті, слідувати за мріями та не забувати тих, хто був поруч із вами. У добру путь!

10:36 21.06.2023

День творчості

15 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День творчості. Діти із задоволенням виготовляли цікаві сувеніри для благодійної ярмарки, кошти з продажу яких будуть передані на потреби ЗСУ.

10:23 21.06.2023

#літо_канікули_цікаведозвілля_2023

14 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості для вихованців гуртків відбувся День техніків. Діти переглянули відеопрезентацію про роботу технічних гуртків закладу, мали змогу вдосконалити навики віртуального польоту на симуляторі, запускати найпростіші моделі літаків, попрацювати у програмі «Графічний редактор», створюючи дизайн власної оселі, вирізали та майстрували з пінопласту моделі кораблів, а також із задоволення стріляли в мішені з арбалета. В актовій залі працювала виставка робіт вихованців технічних гуртків.

10:09 21.06.2023