Свято прощання із початковою школою

Дата: 06.06.2023 12:53

Яскраве незабутнє свято прощання із початковою школою відбулося у 4-Б класі (класний керівник Хижняк Тамара Олексіївна) у Сквиирському ЗЗСО №3 06 червня 2023 року. Діти пригадали всі чотири роки навчання в школі, висловили подяку вчителям та батькам. Закінчився перший етап їх шкільного житття. Далі - нові предмети, нові вчителі, нові знання.

Дорогі діти! Нехай цей щасливий день залишить у вашій пам’яті назавжди яскраві спогади про веселий і дружний клас, щиру й лагідну першу вчительку! Бажаємо, щоб майбутнє стелилося для вас барвистою веселкою! А Вам, дорогі батьки, – міцного здоров’я, сил, терпіння, успіхів і гордості за дітей! Миру і перемоги усім нам!