Національний тиждень читання

В Україні стартує Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання». Учні 11-Б класу Сквирського академічного ліцею із задоволенням приєдналися до цієі події. На уроці зарубіжної літератури познайомилися із життям і творчістю багатогранного і талановитого автора Ніла Геймана.

20:17 04.12.2023

Благодійний ярмарок

04 грудня 2023 року у Самгородоцькому НВК відбулася благодійна ярмарка, присвячена дню Збройних сил України.

20:12 04.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО- Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Тризуб - символ та гордість нації Кутова Анна, 14 років, вихованка народної студії декоративного розпису "Цвіт папороті" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

20:10 04.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПОУ- Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Янгол-оберіг Наточна Валерія, 9 років, вихованка гуртка "Художнє плетіння на шпицях та гачком" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

20:07 04.12.2023

Янгол-оберіг Лисак Дар"я, 8 років, вихованка гуртка "Вироби з бісеру" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

20:05 04.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Лялька-оберіг "Котик-захисник". Ященко Анастасія, 8 років, вихованка гуртка "Виготовлення іграшок" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

20:03 04.12.2023

Військові обереги від Святого Миколая

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат), який проводиться з метою формування в молоді української національної та громадянської ідентичності засобами української культури та мистецтва; пропагування, примноження та популяризації надбань національної культури українського народу, художніх засобів і можливостей мистецтв серед дітей та молоді, пошук нових форм і методів роботи з ними.

20:00 04.12.2023

#технікиЦДЮТ #анімаційналистівка #З_піснею_до_Перемоги

Макаруха Владислав, учень 9-В класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області (керівник Олександр Тупота), долучається до участі в обласному челенджі вітальних листівок "З піснею до Перемоги"

19:58 04.12.2023

#технікиЦДЮТ #анімаційналистівка #З_піснею_до_Перемоги

Немова Анастасія, учениця 7-А класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області (керівник Карина Кравченко), долучається до участі в обласному челенджі вітальних листівок "З піснею до Перемоги"

19:37 04.12.2023

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики « Новорічна композиція»

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно - різдвяну флористику і символіку з 30.11. по 04.12.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція».

12:08 04.12.2023