Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ проведено профілактичні бесіди зі здобувачами освіти старших класів Шамраївського НВК Сквирської МТГ.

16:15 11.04.2023

#ВЕЛИКДЕНЬНАКИЇВЩИНІ2023

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір «Великодня композиція». Прохацька Анна, 13 років, Маслова Софія, 9 років, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

16:11 11.04.2023

#МістаГероїв

Минає рік, як українці показали собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Коли ми виграли битву за Київ, було захищено і державне життя України. Після звільнення півночі держави стало зрозуміло, що окупантів можна вигнати.

16:06 11.04.2023

Екологічна акція "Сади Перемоги"

10 квітня 2023 року  джури роїв "Соколи" та "Соколята" Самгородоцького НВК взяли участь в екологічній акції "Сади Перемоги"

16:04 11.04.2023

#ВЕЛИКДЕНЬНАКИЇВЩИНІ2023

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір «Великодня курочка». Прохацька Анна, 13 років, Матвієнко Лілія, 13 років, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

09:30 11.04.2023

#ВЕЛИКДЕНЬНАКИЇВЩИНІ2023

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір – підставка «Великодні зайчики». Моргун Олександра, 11 років, Моргун Злата, 5 років, Матвієнко Вікторія, 10 років, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Марина Нешпор.

09:27 11.04.2023

"Все буде Україна": школярі Сквирського НВК"ЗЗСО І-ІІІ ст.№5-ЗДО"передали дитячі малюнки та смаколики захисникам України

Учні Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" передали українським військовим дитячі малюнки, слова вдячності і підтримки та смаколики, які ретельно готували вдома з батьками.

09:23 11.04.2023

Джури рою "Варта" учасники обласної конференції "Київщина - мій заповітний край"

Джури рою "Варта" Горобіївського НВК Лілія Сидорець та Вікторія Шпачук 10 квітня 2022 року стали учасниками обласної краєзнавчої онлайн-конференції учнівської молоді "Київщина - мій заповітний край". У секції "Незламні" презентували свою роботу "Воїни світла" про військових волонтерів Сквирщини та отримали сертифікати КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини".

16:57 10.04.2023

#ВЕЛИКДЕНЬНАКИЇВЩИНІ2023

Участь у обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: великодній сувенір «Недалечко Великдень». Колесник Олександра, 8 років, вихованка гуртка «Вироби з бісеру» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Оксана Дубініна.

12:07 10.04.2023

Педагогічний інтенсив «Нова українська школа: базова середня освіта» для заступників директорів, вчителів 5-х класів НУШ закладів загальної середньої освіти Сквирської громади

06-07 квітня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї проходив педагогічний інтенсив «Нова українська школа: базова середня освіта» для заступників директорів, вчителів 5-х класів НУШ закладів загальної середньої освіти Сквирської громади.

10:24 10.04.2023