День Матері

Для найрідніших, добрих мам та бабусь наші найкращі вітання та листівки. Їх зробили своїми руками здобувачі освіти Оріховецького НВК  з любов'ю та щирими побажаннями здоров'я та миру!

08:54 12.05.2023

Онлайн нарада щодо участі в І етапі Гри "Джура"

11 травня 2023 року Леся Лубківська, директор Сквирського ЦДЮТ, провела онлайн нараду щодо участі роїв середньої вікової групи в І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для заступників директорів, педагогічних працівників, відповідальних за участь роїв у Грі.

08:47 12.05.2023

Засідання Штабу з організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11 травня 2023 року у залі Сквирської міської ради під головуванням Валентини Бачинської, заступниці міського голови, відбулося засідання Штабу з організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10:41 11.05.2023

Акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ проведено профілактичні бесіди зі здобувачами освіти Чубинецької початкової школи  Сквирської міської ради.

15:07 10.05.2023

День пам'яті та примирення

Вже дев’ять років поспіль ми вшановуємо кожного, хто захищав землю від нацизму разом з усім цивілізованим світом - 8 травня.

15:05 10.05.2023

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У СКВИРСЬКОМУ ЗДО №1 «СВІТАНОК»

08 травня 2023 року у Сквирському ЗДО №1 «Світанок» вихователі усіх вікових груп провели заходи до Дня пам’яті та примирення, присвяченого пам’яті жертв Другої світової війни, проголошеного Генасамблеєю ООН.

15:02 10.05.2023

Мирного неба тобі, Україно!

Члени рою "Братчики" Пустоварівського НВК разом зі старшими друзями, членами рою "Побратими", взяли участь в акції "Посади дерево Перемоги", висадивши 9 травня на території закладу 6 верб. Віримо в майбутнє України та наближаємо нашу Перемогу разом!

14:44 10.05.2023

Здорова дитина - здорова країна

06 травня 2023 року команда учнів та учениць 5 класу Пустоварівського НВК "Адреналін" змагалася в етапі "Перша ліга " обласних спортивних ігор серед дітей Сквирщини "Учнівська ліга" Здорова Україна"

14:37 10.05.2023