Інтерактивне заняття "Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай"

Дата: 16.12.2023 14:50

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

11 грудня з учнями 1-А класу Сквирського академічного ліцею роведено інтерактивне заняття "Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай". На ранковій зустрічі діти за опорними словами назвали свої права обов'язки, розглядали ситуації з казок та називали, чиї права порушувалися там. Вправи "Чиї права?", "Чиї обов'язки", "Так чи ні?", розширили і систематизували почуте. На завершення діти створили колаж "Знай свої права!". День пройшов цікаво і весело.