Акція "16 днів проти насильства" 2023

Тренінг на тему:" Мій улюблений світ без насильства"

У насильства багато масок. Але будьмо чесними самі з собою! Обмеження свободи вибору не є проявом турботи, психологічний тиск - формою виховання чи прагненням загартувати характер, а побиття доказом любові.

21:23 04.12.2023

Будьмо свідомими - зупинимо насильство разом!

27 листопада в Шамраївському НВК розпочалася акція «16 днів проти насильства» щорічно відзначається з 25 листопада до 10 грудня у понад 100 країнах світу з 1991 року. Її метою є активізація спільних зусиль задля протидії всім формам насилля.

21:22 04.12.2023

Бесіда з елементами тренінгу "Дивись на нас як на рівних"

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» триває! Третього грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Офіційно цей день було оголошено у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН як нагадування про необхідність створення умов для людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя. Соціальний педагог Буківського НВК разом з учнями 9 класу провела бесіду з елементами тренінгу "Дивись на нас як на рівних", на якому обговорили хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями також познайомилися з історією Ніка Вуйчича та його досягненнями у житті.

21:16 04.12.2023

Година спілкування "Зупинимо насилля разом"

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" соціальним педагогом Фареник Ю.С. було проведено годину спілкування з учнями 5 -А класу "Зупинимо насилля разом" під час якого діти переглядали відеоролики та виготовили плакати "Мій світ- без насильства".

20:23 04.12.2023

Акція "НеВдарАвідіжмись"

29.11 - 01.12.2023 в рамках акції "16 днів проти насилля" у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" проходила акція "НеВдарАвідіжмись".

19:07 03.12.2023

«Коло безпеки» для кожного!

30 листопада 2023 року з метою профілактики насильства та жорстокості в учнівському колективі та за його межами, з учнями 9-А класу Сквирського академічного ліцею з було проведено просвітницький захід «Хто володіє інформацією, той володіє світом!»

19:00 03.12.2023

Акція «Червона стрічка»

В укритті старшокласники Горобіївського НВК провели час з користю: переглянули презентацію, послухали про СНІД та його дію на організм людини, долучилися до акції «Червона стрічка» з вчителькою біології Нелею Борисівною Барською

18:58 03.12.2023

Психолого-педагогічний семінар "Запобігання конфліктів у освітньому процесі"

У рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" практичний психолог для вчителів Буківського НВК провела психолого-педагогічний семінар "Запобігання конфліктів у освітньому процесі". Педагоги дізналися, що таке конфлікт, види конфліктів у навчально-виховному процесі та способи виходу з таких ситуацій.

16:00 03.12.2023